У МОЗ звинуватили ректорку університету Богомольця Амосову у штурмі вишу

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що колишня очільниця Національного медичного університету ім. Богомольця Катерина Амосова разом зі своїми прихильниками штурмує виш.

Відповідне відео вона опублікувала в Twitter.

За даними активістів "СтопКору", які були свідками подій, насправді штовханину спровокувала охорона, яку інструктував виконувач обов'язків Юрій Кучін. Цю інформацію медійникам підтвердили члени колективу навчального закладу.
Журналісти зафіксували дії молодиків на відео.

Зазначимо, що вранці Катерина Амосова, яку суд поновив на посаді ректора Національного медичного університету, у супроводі державних виконавців намагалась потрапити на своє робоче місце і наштовхнулась на спротив з боку охоронців.

Зауважимо, що під час аналогічної ситуації поновлення за рішенням суду керівника Одеського національного медичного університету Юрія Сухіна, керівниця МОЗу назвала візит державних виконавців "рейдерським захопленням".

Додамо, після кількох місяців протистоянь Окружний адмінсуд Києва виніс вирішальний вердикт і визнав незаконними дії МОЗу щодо призначення креатури міністерства Дубініної керувати ОНМедУ. 10 грудня виконавча служба виконала рішення Феміди. Державні виконавці звільнили заблоковані адмінприміщення, зняли пломби з кабінету ректора, а виконувач обов'язків керівника Юрій Сухін, який є офіційним очільником навчального закладу відповідно до витягу з Держреєстру, змін потрапити на робоче місце.

Примітно, що у МОЗі виконання рішення суду назвали рейдерським захопленням. Про це заявила в. о. міністра Уляна Супрун. При цьому керівництво Одеського обласного управління поліції офіційно заявило про те, що ніякого захоплення не було. До вишу насправді приходила виконавча служба і все відбувалось в рамках закону.

Коментарі