У Мін’юсті назвали імена російських чиновників, причетних до окупації Криму

Міністр юстиції України Павло Петренко назвав прізвища російських чиновників, які причетні до окупації українського Криму. Зокрема, Петренко назвав прізвища людей, які закликали українських військових перейти на службу в Збройні сили Росії.

Про це Петренко заявив в одному зі своїх останніх інтерв'ю.

"Галкін А.І. (Командувач військами Південного військового округу, генерал-полковник), Куликов В.В. - Заступник командувача ЧФ РФ, контр-адмірал), Мирнов В.В. - Заступник начальника центру зв'язку ЧФ РФ), Остриков О.Л. - Начальник берегових військ ЧФ РФ в АР Крим, генерал-майор) і ряд інших", – розповів Петренко.

Разом з тим Петренко додав, що прізвища зазначених осіб були додані в український позов до Європейського суду з прав людини. Позов пов'язаний з анексією українського півострова. Петренко також заявив, що на момент анексії Криму на півострів перекидалися російські військовослужбовці, на тлі чого проводилася диверсійна робота з кримською владою. Глава Міністерства юстиції запевнив, що українська сторона має достатню кількість доказів по факту анексії Криму Росією.

"Свідки дуже різні. Військовослужбовці, які вийшли з Криму, кримські татари, цивільне населення. В середньому в день ми опитуємо по дві-три людини. Це величезна робота. Ми фіксуємо інформацію від них і направляємо її в ЄСПЛ", – резюмував Петренко.

Раніше російський фінансист Слава Рабинович висловив упевненість в тому, що Росія готувала план анексії Криму ще задовго до 2014 року.

Коментарі