Міністр юстиції України Павло Петренко назвав прізвища російських чиновників, які причетні до окупації українського Криму. Зокрема, Петренко назвав прізвища людей, які закликали українських військових перейти на службу в Збройні сили Росії.

Про це Петренко заявив в одному зі своїх останніх інтерв'ю.

"Галкін А.І. (Командувач військами Південного військового округу, генерал-полковник), Куликов В.В. - Заступник командувача ЧФ РФ, контр-адмірал), Мирнов В.В. - Заступник начальника центру зв'язку ЧФ РФ), Остриков О.Л. - Начальник берегових військ ЧФ РФ в АР Крим, генерал-майор) і ряд інших", – розповів Петренко.

Разом з тим Петренко додав, що прізвища зазначених осіб були додані в український позов до Європейського суду з прав людини. Позов пов'язаний з анексією українського півострова. Петренко також заявив, що на момент анексії Криму на півострів перекидалися російські військовослужбовці, на тлі чого проводилася диверсійна робота з кримською владою. Глава Міністерства юстиції запевнив, що українська сторона має достатню кількість доказів по факту анексії Криму Росією.

"Свідки дуже різні. Військовослужбовці, які вийшли з Криму, кримські татари, цивільне населення. В середньому в день ми опитуємо по дві-три людини. Це величезна робота. Ми фіксуємо інформацію від них і направляємо її в ЄСПЛ", – резюмував Петренко.

Раніше російський фінансист Слава Рабинович висловив упевненість в тому, що Росія готувала план анексії Криму ще задовго до 2014 року.

Коментарі