У Мінрегіонбуді взялись за незаконні забудови у Києві

23.08.2017 19:08

У Мінрегіоні під головуванням заступника Міністра Лева Парцхаладзе відбулось засідання міжвідомчої робочої групи з питань законності будівництва деяких об’єктів міста Києва.

Участь у заході взяли представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, Міністерства культури, Міністерства освіти та науки, Міністерства юстиції, Державної архітектурно-будівельної інспекції, Державної служби України з питань геодезії, картографії й кадастру, Київської міської державної адміністрації, а також фахівці у галузі будівництва та архітектури, громадські організації, представники громадськості та ЗМІ. Деталі повідомила журналістка "СтопКору" Анастасія Глуцька.

"На засіданні були присутні ініціативні групи з незаконних будівництв у столиці, які уже фігурували у наших розслідуваннях. Це жителі Подолу, які виступають на захисті Сінного ринку. Були й жителі з інших районів столиці, які борються із можливим сусідством висоток і торгових центрів поруч із їхніми будинками.

Це було перше, вступне засідання.

А надалі, за словами заступника Міністра Мінрегіону Лева Парцхаладзе, усю інформацію про скандальні та незаконні об'єкти у місті подаватимуть безпосередньо Віце-прем’єр-міністру – Міністру регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадію Зубко, потім формуватимуть міжвідомчу робочу групу, яка і буде проводити розслідування фактів законності зведення суперечливих об'єктів", – розповіла журналістка "СтопКору" Анастасія Глуцька.

Нагадаємо, громадська організація "Стоп корупції" запустила новий безпрецедентний рух "За законні будівництва". У планах ініціатора проекту та очільника ГО "Стоп корупції" Тараса Лилика пошук разом із командою скандальних об'єктів, доведення незаконності будівництва та зупинення протиправних дій забудовників.

Коментарі