У Міністерстві закордонних справ прокоментували акції терористів “Л-ДНР” у Берліні

У Міністерстві закордонних справ і Посольстві України у ФРН розповіли, що знають про акції прихильників "Л-ДНР", які ті влаштовують у Берліні. 

Як передає Depo.Донбас, про це "Острову" повідомили в МЗС України.

"З метою блокування таких акцій активно використовується наявний дипломатичний інструментарій. В тому числі Посольство України в ФРН неодноразово направляло офіційні вербальні ноти на адресу Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, а також проводило робочі зустрічі з представниками правоохоронних органів Німеччини", – повідомили в МЗС.

Повідомляється, що правоохоронні органи Німеччини стежать за дотриманням учасниками публічних акцій правового поля ФРН. У той же час, законодавство країни не дозволяє притягнути їх до кримінальної або адміністративної відповідальності.

"Не зважаючи на обмежені можливості впливу на ситуацію, Посольство України продовжує роботу з метою припинення антиукраїнських пропагандистських заходів, зокрема проводить відповідні консультації з представниками правоохоронних органів Німеччини, ЗМІ, а також місцевої громадськості", – відзначили відомстві.

Нагадаємо, що у серпні любителі "руского міра" влаштували у Берліні чергову акцію на підтримку терористів "Л-ДНР" та проти України.

Інші новини

Коментарі