У Міхеіла Саакашвілі забрали українське громадянство – Мосійчук

Нардеп від "Радикальної партії" назвав Саакашвілі "українським Януковичем" і заявив, що Порошенко дав громадянство екс-президенту Грузії незаконно.

Про це Ігор Мосійчук написав на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук", висловивши радість від інциденту. Сам "винуватець депутатського торжества" звістку поки не прокоментував, повідомляє "Діалог.UA".

Мосійчук пише: "Мені підтверджують: це правда, грузинського Януковича Міхо Саакашвілі позбавили українського громадянства і це свідчить, що президент Петро Порошенко нарешті почав визнавати власні помилки. Він незаконним способом надав наше громадянство і зараз виправляє виключно свої помилки. Гастролі бродячого грузинського цирку шапіто явно затягнулися і реально почали погрожувати українській державі".

Екс-президент Грузії та колишній губернатор Одеської області цю новину поки не прокоментував. Однак ще вчора він повідомив про те, що проти нього почали брудну компанію українські олігархи. Особливо, за словами Саакашвілі, на цьому терені працюють ЗМІ, підконтрольні Рінату Ахметову.

Інші новини

Коментарі