У Мережі з’явилося нове відео зі спецоперацією по видворенню Саакашвілі з України

Опальний лідер "Руху Нових сил" Михайло Саакашвілі надав відео спецоперації силовиків з його затриманням в київському ресторані "Сулугуні".

Про це повідомляє "Діалог.UA".

Варто відзначити, що Саакашвілі затримали в понеділок, 12 лютого. Співробітники Міграційної, Прикордонної служб спільно з поліцією увірвалися в ресторан, де обідав політик, схопили його, привезли в аеропорт і посадили на рейс до Варшави. Так вони виконали рішення суду про незаконність його перебування в Україні.

Саакашвілі оприлюднив відео з камер спостереження ресторану. Згідно з ним, силовики під час арешту не особливо церемонилися ні з політиком, ні з його друзями. Варто відзначити, що прихильники лідера "Руху нових сил" вже влаштували під АП в Києві акцію протесту.

Викрадення Саакашвілі - кадри з камер відеоспостереження

https://youtu.be/oEocPnsA7BwВикрадення Саакашвілі - кадри з камер відеоспостереження.Його били в обличчя, всю дорогу до літака закривали рот і очі, погрожували вистрілити, тримали притиснутим до підлоги мікроавтобуса і гвинтокрила.--Kidnapping of Saakashvili - surveillance cameras--Похищение Саакашвили - кадры с камер видеонаблюдения.Его били в лицо, всю дорогу до самолета закрывали рот и глаза, угрожали выстрелить, держали прижатым к полу микроавтобуса и вертолета.

Posted by Mikheil Saakashvili on 12. veebruar 2018. a.

Коментарі