У Мережі з’явилися кадри з весілля Поклонської

38-річна Наталія Поклонська вийшла заміж. Колишній кримський "прокурор" вирішила відзначити цю подію на анексованому півострові. Стало відомо, як пройшов бенкет.

Новину повідомляють російські ЗМІ, передає "Преса України".

Нещодавно стало відомо, що колишній кримській "прокурор", а нині депутат Держдуми Наталія Поклонська вийшла заміж. Подія відбулась у минулі вихідні, 11-12 серпня. Обранцем 38-річної зрадниці України став керівник Апарату уповноваженого з прав людини 47-річний Іван Соловйов.

За даними російських ЗМІ, весілля було скромним. Для свята молодята обрали ресторан в Береговому, що у Ялтинському регіоні. На подію було запрошено 32 людини. Серед них колеги та родичі Поклонської й Соловйова.

Також відомо, що святкування обійшлось парі у 90 тисяч рублів, що еквівалентно майже 37 тис. грн. Видання Daily Storm представило перші відео зі святкування. На них видно, як Поклонська танцює під пісню Софії Ротару, а її новоспечений чоловік прикладається до бокала вина.

Зауважимо, український депутат Сергій Лещенко заявляв, що Наталія Поклонська зберегла українське громадянство і в ДМС ігнорують цей факт.

Коментарі