У Мережі з’явилися беззаперечні докази злочинів військових РФ на Сході

В Інтернеті показали чергові докази присутності "іхтамнетов" в окупованому Донбасі, що воюють на боці російського агресора. На цей раз мова йде про спільників терористів "ЛНР".

Волонтери з міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm вкотре довели, що на боці окупантів, наявність яких всі ці роки так заперечує Путін і його поплічники, воюють саме російські воєнні, повідомляє "Діалог. UA".

 

Інформація була отримана під час роботи волонтерів над сторінками проросійських найманців і вбивць мирних громадян і бійців АТО в соціальних мережах. Так, було ретельно вивчені сторінки в соцмережах "Однокласники" і "Вконтакте" російського військовослужбовця 8-ї окремої мотострілкової бригади Даміра Уразгаліевіча Селіханова. Ця бригада дислокується в селищі Хорта (Чечня). Ще три роки тому в соцмережу російських вояка завантажив фото, де Уразгаліевіч позує на тлі українського БМП-2 в промзоні прикордонного з Росією міста Суходольська на Луганщині.

Зроблено це було 1 жовтня 2014 року, в розпал російської окупації. Крім Селіханова, волонтери з'ясували, що на боці сепаратистів воює і російський військовий Олександр Аркуша, він також з 8-ї омсбр. Аркуша, як і інші бойовики, "спалився" на фотографії, яку 20 листопада 2014 року виклав в соцмережі, де він позує в лісопосадці. Вона розташована неподалік від Новосвітлівки, яку в 2014 році бойовики "ЛНР" випалили дотла, до сих пір так і невідома точна кількість загиблих мирних громадян, що померли від страшних обстрілів загарбників, які цілеспрямовано били по Новосвітлівці.

Волонтери заявили, що такі ідентифікації місцевості необхідні для покарання винних від окремо взятого російського солдата до цілих підрозділів ЗС РФ, причетних до військових злочинів, скоєних в Україні. Раніше повідомлялося про ще одну ідентифікацію волонтерів, коли в Мережі були показані вагомі докази присутності російських карателів в Донбасі.

Коментарі