У мережі посекундно відтворили кривавий розгін Євромайдану

У мережі синхронізували в одне відео з близько однієї тисячі відеофрагментів масового побиття і тисняви на вулиці Інститутській у Києві, яке відбулося 18 лютого 2014 року.

Лабораторія Jus Talionis Reconstruction Lab використала для цього записи із 15 камер відеонагляду. За ствердженням учасників групи, кількість записів повинна бути щонайменше більшою в вдвічі, повідомляє інтернет-видання "24".

"Одразу ж після розстрілів на Майдані зникли записи із камер підрозділів Державної служби охорони за адресами: вул. Інститутська, 7 (Клуб КМУ), вул. Інститутська, 8 (комітет ВРУ), вул. Садова, 3а (комітет ВРУ), вул. Липська, 3 (комітет ВРУ), а також вирізано чимало важливих фрагментів із записів банку "Аркада" (вул. Ольгинська, 3). Також коли силовики зайняли 18 лютого Жовтневий палац, вони побили охорону та вивели з ладу систему відеонагляду, знищивши відеодокази", – зазначили учасники групи.

Реконструкція подій включає часовий проміжок від 15:39 до 17:26 18 лютого 2014 року.

На відео зафіксований розгін силовиками на вулиці Інститутській і тиснява біля барикади на вулиці Ольгинській, внаслідок чого загинули 5 мітингувальників. Також можна побачити вбивства правоохоронців.

До слова, Вища рада правосуддя звільнила шістьох суддів. Вони відправляли за ґрати учасників Революції Гідності та "Автомайдану", а двоє з них перейшли служити до країни-агресора Російської Федерації чи прислуговувати окупантам з "ДНР".

Коментарі