У Маріуполі злочинця, який намагався убити поліцейського, відправлять на примусове лікування

Прокуратура вимагає примусово лікувати мешканця Маріуполя, який намагався вбити поліцейського.

Маріупольська місцева прокуратура №1 затвердила та скерувала до суду клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру стосовно особи, яка вчинила особливо тяжкий злочин відносно працівника правоохоронного органу.

Про це повідомляють у прес-службі прокуратури Донецької області.

Так, в середині вересня 2016 року у ранковий час молодий чоловік, з метою заволодіння табельною зброєю працівника правоохоронного органу, вчинив розбійний напад на працівника поліції, який ніс службу на одному із блокпостів у м. Маріуполь. Для подолання можливого опору, молодий чоловік намагався задушити правоохоронця і тільки після цього заволодіти його зброєю. Проте працівник поліції зміг знешкодити злочинця та затримати його.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.262 КК України (розбійний напад з метою викрадення вогнепальної зброї та бойових припасів) та ч.3 ст.15, п.9 ч.2 ст.115 КК України (незакінчений замах на вчинення протиправного заподіяння смерті іншій людині з метою полегшити вчинення іншого злочину).

В ході досудового розслідування по даному кримінальному провадженню було встановлено, що нападник, в силу свого психічного стану, є неосудною особою, оскільки наявне у нього психічне захворювання позбавляло його можливості віддавати звіт у своїх діях і керувати ними, як під час вчинення діяння, так і на сьогодні.

Наразі досудове розслідування завершене, клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру (у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу із суворим наглядом) прокуратурою скеровано до суду для розгляду по суті.

Інші новини

Коментарі