У Маріуполі активісти презентували прокурорам і суддям антикорупційну ялинку

До прокуратури та суду у Маріуполі громадські активісти принесли антикорупційну ялинку, щоб привітати правозахисників зі святами.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ, новину передає "Преса України".

29 грудня громадські активісти міста Маріуполь Донецької області вийшли на передноворічний мітинг проти хабарництва. Вони захопили з собою "подарунок" – антикорупційну ялинку, яку поставили перед будівлею обласної прокуратури. На мітингу зібралось близько 15 осіб із різноманітних громадських організацій, також була присутня молодь із закритими обличчями у військовій формі.

Активісти прикрасили "подарунок" фальшивими доларовими купюрами та зірками з надписами "Корупція", "Патріота в тюрму", "Кругова порука" і т.д. Віктор Мартовський, який є представником однієї з організацій, повідомив, що він має інформацію про те, що прокурори були причетні до звільнення людини, яка була заарештована за сепаратистською статтею. На його думку, суддя отримав чималий хабар.

Під час мітингу громадяни повідомляли у гучномовець, що прокурори під час виконання своїх професійних обов'язків користуються лицемірством, беззаконням, корупцією та круговою порукою. Вони наголосили на тому, що "якщо вам у цьому питанні не допомагає здоровий глузд, включіть найголовніший фактор людини, інстинкт самозбереження". Згодом вони перемістились під будівлю Жовтневого суду, встановили ялинку та повторили аналогічну промову, у якій звертались до суддів.

Коментарі