У Марганці суд завадив незаконному звільненню директорки місцевої школи та активістки “Стоп корупції”

02.03.2018 16:28

2 березня 2018 року по справі незаконного звільнення з посади директора загальноосвітньої школи №3 Куржанової Н.І. марганецький суд виніс ухвалу про заборону вчиняти будь які-дії щодо проведення конкурсу та призначення на посаду нового директора. Про це повідомили активісти місцевого осередку «Стоп корупції».

«Не дивлячись на те, що начальник відділу освіти Кострикіна В.В. на звернення до неї про досудове врегулювання питання не проведення конкурсу просто проігнорувала це звернення та все ж таки хотіла поспіхом призначити  нового директора – їй тепер це заборонено судом та попереджено про кримінальну відповідальність за невиконання рішення суду. Плани зруйновано  – тепер чекаємо на остаточне рішення про поновлення на посаді Куржанової Н.І.

Просимо всіх небайдужих підтримати Куржанову Н.І. 29 березня 2018 року біля будівлі суду. Про час засідання повідомимо пізніше», – зазначили активісти «Стоп корупції».

Ця ситуація набула розголосу після втручання народних депутатів, до яких звернулись активісти проекту. Так, політик Ірина Суслова разом із колегами спрямувала депутатське звернення до Міністерства освіти та Держпраці з проханням розібратися у цій ситуації та відновити справедливість.

«Нещодавно писала про талановиту й енергійну директорку тамтешньої школи Наталію Куржанову, яку звільнили з посади лише через те, що вона не сподобалась міському керівництву, а на її місце хотіли призначити «свою» людину.

Сьогодні ж Марганецький суд виніс ухвалу про заборону вчиняти будь-які дії щодо проведення конкурсу та призначення на посаду нового директора. Це означає, що задум противників Наталії Куржанової зірваний і є великі шанси на те, що вона знову буде директором школи, для якої так багато зробила.

Вітаю пані Наталію з цією першою перемогою! Але святкувати ще зарано. Ми не складаємо зброю та сподіваємось, що МОН та Держпраці дасть свою оцінку діям міського відділу освіти, а на наступному засіданні 29 березня суд поновить Наталію Куржанову на посаді.

Не втомлююсь повторювати, що Україна повинна цінувати кожного талановитого мотивованого спеціаліста в сфері освіти. А особи, які намагаються їх «підсидіти» та дискредитувати, мають бути покарані. В цьому запорука подолання кризи в українській освіті та вихід її на рівень кращих світових стандартів», – написала у своєму Фейсбуці народний депутат Ірина Суслова.

«Ми впевнені, що до 29 березня всі контролюючи органи, до яких звернулись Народні депутати України, вже перевірять законність діяльності Кострикіної, Фоміної та Бистрої й притягнуть їх до відповідальності», – додали стопокорівці з Марганця.

Нагадаємо, директора марганецької загальноосвітньої школи № 3, активістку «Стоп корупції» Наталію Куржанову звільнили з посади через активну громадську позицію та волонтерство. Наказ про звільнення підготували у міській раді за вказівкою міського голови та функціонерки «Партії регіонів» Олени Жадько. Про це свідчать дані активістів марганецького осередку проекту. Подробиці справи повідомив стопкорівець Роман Лук’яненко.

«Є в місті Марганець загальноосвітня школа №3. Очолює її директор Куржанова Н.І. – патріот, принципова людина, волонтер та політичний та громадський діяч, заступник керівника міського осередку партії «БПП  Солідарність». За часів її керівництва школою було проведено дуже багато різноманітних патріотичних заходів та подій – це і створення музею воїнів АТО, постійна благодійна допомога воїнам АТО, проведення заходів щодо боротьби з корупцією.

Все це відбувалось на фоні контрасту – один директор мобілізував прихильників на майдан, а Олена Анатоліївна, на той час директор школи № 10 – організовувала поїздки на антимайдан.

Після одного із заходів – конкурсу малюнка «Корупція очима дітей» – з боку міської влади за командою пані Жадько пішов тиск на Куржанову Н.І.  Це і всілякі незрозумілі перевірки – за те, що поблизу школи створила можливість перебування та харчування безпритульних собак, щоб вони не кидались на перехожих та на дітей. Все це своїм коштом – адже у міської влади на це бажання зовсім відсутнє. Це і планові та позапланові перевірки пожежних інспекторів – адже, напевно, у нас єдина школа № 3 не відповідає правилам пожежної безпеки. Це і відсутність необхідного фінансування з місцевого бюджету задля покращення функціонування школи та умов дітей. І приходилось директору Куржановій стукати у всі двері, аби вибивати кошти з державного бюджету. Напевно, Олені Анатоліївні та її прихильникам потрібна тиша задля розпилу бюджетних коштів.

Але пані Жадько та її вірні прибічниці – начальник освіти Кострикіна В.В. та заступник Фоміна А., ніяк не могли вгамуватись та вижити Куржанову Н.І. – адже та користується підтримкою колег та батьківського комітету.

От і прийшлось невгамовним піти на злочинний крок і в порушення законодавства видати наказ про звільнення. І очолила весь цей цирк заступник міського голови Платонова Т.В., яка на запитання нашого журналіста – чому ви не розмовляєте державною мовою – відповіла, мовляв, як хоче, так і розмовляє.

З всіх останніх подій можливо зробити висновки, що Жадько та її команда готується до повернення злочинної влади та діє не за принципом законності, а задля знищення патріотів», – розповів активіст марганецького осередку «Стоп корупції» Роман Лук’яненко.

Коментарі