У Марганці на дружину активіста “Стоп корупції” можуть тиснути через його антикорупційну діяльність

На дружину голови марганецького осередку «Стоп корупції» Сергія Хникіна, яка працює начальником управління праці та соцзахисту населення виконкому Марганецької міськради, здійснюють тиск. Представники проекту зазначають, що жінку утискають через її принципову професійну позицію та небажання підігрівати у корупційних схемах місцевої влади та керманичів.

Подробиці активісти «Стоп корупції» виклали у соцмережі.

«Через активну позицію голови ГО «Стоп корупції» Хникіна С. О. у боротьбі з корупцією міського голови та виконавчих органів міської влади, міський голова вирішила тиснути на його дружину Хникіну Г. Р., яка працює начальником управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Марганецької міської ради. Через постійний тиск та розповсюдження неправдивої інформації Хникіна Г. Р. звернулась до Дніпропетровського окружного адміністративного суду за захистом своїх прав та оскаржити дії міського голови.

Але закрадається така думка, що налагоджена та успішна робота міського управління «соцзахисту» приглянулася комусь з оточення міського голови, але, щоб очолити це управління, треба вигнати керівника. По-другому пояснити несправедливі дії Жадько неможливо.

Навіщо руйнувати добре налагоджену роботу управління соцзахисту, конче потрібну нашому дотаційному і небагатому місту? Чи, можливо, у зв'язку з наближенням виборів зривати надання своєчасно субсидії населенню?

От і думайте... Чому вигідна міському голові нестабільність в м. Марганець.

Тому прошу у всіх друзів зробити «репост», а тих, хто має можливість – підтримати Хникіну Г. Р. і взяти участь в судовому засіданні 30.03.2018 р. о 9-00 в приміщенні Дніпропетровського окружного адміністративного суду за адресою: м. Дніпро вул. Академіка Янгеля, 4», – зазначили активісти марганецького осередку «Стоп корупції».

Коментарі