У Марганці на Дніпропетровщині брат місцевого депутата Бондаренка ошукує працівників власної фірми

До Марганецького осередку "Стоп корупції" звернувся водій ТОВ "Тандем Траст Сервіс", фірми, яка займається вивозом сміття у місті. Чоловік поскаржився на відсутність виплати заробітної плати та належних умов праці.

Подробиці повідомляють місцеві активісти проекту.

"Фірма, яка у січні 2016 шляхом шахрайства виграла конкурс на вивезення побутових відходів у Марганці і через яку влітку у місті виникла антисанітарна ситуація, ошукувала своїх працівників. Про це ми дізнались від водія підприємства. Чоловік розповів, що при працевлаштуванні людям обіцяли високі зарплати, офіційне оформлення трудових відносин та повний соцпакет. На ділі гроші виплачували лише перші місяці, а офіційне працевлаштування було лише на словах", – передають слова водія ТОВ "Тандем Траст Сервіс" активісти "Стоп корупції".

Кермувальник фірми звернувся до представників проекту з проханням допомогти йому повернути зароблені гроші. Активісти "Стоп корупції" намагаються відновити справедливість у суді. Через спроби відстояти законність активісти "Стоп корупції" постійно підпадали під тиск та погрози з боку брата місцевого депутата Олександра Бондаренка.

Нагадаємо, Сергію Хникіну, керівнику Марганецького осередку "Стоп корупції", підпалили гараж, у якому знаходилась його автівка Лада 2106. Машина вигоріла вщент.

Зауважимо, що Сергій Хникін спільно з іншими активістами проекту веде активну антикорупційну діяльність у місті і відкрито бореться з безладом серед місцевих чиновників.

Додамо, що спроби тиску та погрози фізичною розправою на адресу представників "Стоп корупції" були і раніше. Це вже третє за півроку провадження у Марганці за заявами представників проекту.

Так у травні під час зйомок розслідування про місцеву сміттєву мафію, у якій фігурує місцевий депутат Олександр Бондаренко та його брат-бізнесмен Віталій, останній накинувся на журналістку проекту Лілію Ткачук та пошкодив відеокамеру.

У серпні під час засідання земельної комісії у виконкомі Марганця, депутат від ВО "Батьківщина" Олександр Бондаренко погрожував журналістові "Стоп корупції" Володимиру Садикову. Після цього інциденту депутат перестрів журналіста разом із дружиною та дочкою у середмісті та погрожував фізичною розправою.

 

Коментарі