У Львові зник Саакашвілі – ЗМІ повідомили цікаві деталі

У ніч на 13 вересня колишній глава Одеської області, лідер "Руху нових сил" Михайло Саакашвілі зник. Політик поїхав в невідомому напрямку з готелю у Львові й не повернувся ночувати.

Інформацію про зникнення Саакашвілі повідомляє ТСН. Ранок, пише "Діалог.UA".

За даними ЗМІ, ввечері 12 вересня в фойє готелю, де зупинився політик, було багато охоронців Саакашвілі та соратників екс-губернатора. Потім всі раптово вийшли на вулицю, сіли в мікроавтобус батальйону "Донбас" та інші машини й поїхали.

Повернувшись в готель, сек'юриті запевнили, що їхній шеф залишається в готелі та не збирається його залишати протягом ночі. Однак згодом з ліфта несподівано вийшов сам Саакашвілі й покинув готель. Охоронці заявили, що він поїхав у справах.

Незабаром мікроавтобус повернувся в готель, проте делегації з Саакашвілі не було. За словами працівника готелю, політик не повертався.

Нагадаємо, 13 вересня екс-президент Грузії планував почати всеукраїнське турне. Першим містом для відвідин були обрані Чернівці. На офіційних сторінках Саакашвілі в соцмережах заяв про зникнення політика немає.

Нагадаємо, в таборі Саакашвілі повідомили про масові арешти активістів, які разом з політиком штурмували український кордон. А до готелю у Львові, де зупинився Саакашвілі, напередодні стягнули поліцію.

Інші новини

Коментарі