У Львові посадовець зажадав хабаря на нададдня квартир військовим та учасникам АТО

Чиновника затримали під час отримання другої частини грошей. затримано начальника одного з підрозділів Міноборони у Львівській області. Свій підпис начальник одного з підрозділів Міноборони в акті про передачу 4-х квартир посадовець «оцінив» у п'ятнадцять тисяч гривень.

42-річний керівник вимагав від представника забудовника хабар, оскільки лише за такої умови посадовець вирішить питання щодо підпису ним та його підлеглими акту про передачу квартир для військовослужбовців та учасників АТО.

У рамках кримінального провадження проведено ряд слідчо-оперативних дій. Під час заходів задокументовано злочинну діяльність військовослужбовця. «Виплата» проходила у два етапи. Першого разу начальник отримав п'ять тисяч гривень.

Під час отримання другої частини встановленої ним суми, його було затримано. Військовослужбовець призначив зустріч вдень, просто на вулиці і приїхав на неї у формі.

Посадовця затримали під час передачу десяти тисяч гривень. З портфеля керівника правоохоронці вилучили заздалегідь помічені гроші.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статтею 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. За одержання неправомірної вигоди посадовцю з Міноборони загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу відносно військовослужбовця.

Коментарі