У Львові офіцер вимагав гроші від учасника АТО

Начальник медичної служби однієї з військових частин вимагав чотири тисячі гривень «подяки» від військовослужбовця-учасника АТО, який на даний час перебуває на стаціонарному лікуванні після контузії та перенесеного інсульту, за сприяння у оформленні йому інвалідності за станом здоров’я.

Під час проведення слідчо-оперативних заходів правоохоронці зафіксували отримання зловмисником першої частини хабара, яку перерахували на банківську картку 29-річного капітана.

Другу частину визначеної ним суми також було перераховано на його картковий рахунок.

Перерахування коштів двома частинами на картковий рахунок начальника медичної служби зафіксовано та долучено у якості доказів до кримінального провадження.

Працівники Управління захисту економіки НП України, військової прокуратури та СБУ у Львівській області на залізничному вокзалі міста Львова затримали начальника медичної служби мотопіхотного батальйону військової частини. Під час огляду у нього виявлено та вилучено 6 банківських карток, серед яких і його банківська картка із рахунком, на яку було перераховано 4 тисячі гривень.

Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

Коментарі