У Львові невідомі зловмисники намагалися підірвати автобус польських туристів

Після того, як у Львові пошкодили автобус польських туристів, офіційні представники МЗС зауважили, що в Україні знову спостерігаються "антипольські" настрої.

Новину передає "Преса України".

У МЗС Польщі заявили, що відносини з Україною переживають не найкращі часи, тому можна очікувати проблем на міжнародній арені. Така заява прозвучала після інциденту у Львові. Тут в ніч з 9 на 10 грудня під автобус марки MAN невідомі підклали вибуховий пристрій. Після його спрацювання пошкодилась частина транспортного засобу. А саме обшивка багажного відділення та бічне скло.

"Це черговий антипольський інцидент на території України", – прокоментували в МЗС Польщі.

Як відомо, автобус перевозив польських туристів. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав, адже на момент вибуху нікого в автобусі не було. Про це повідомив львівський депутат Ігор Зінкевич на своїй сторінці у соцмережі. Однак у Польщі насторожились з приводу події.

У свою чергу міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що інцидент у Львові може бути провокацією напередодні візиту польського президента Анджея Дуди до України. Нагадаємо, він запланував поїздку на 13 грудня.

Раніше через "антипольські" заяви Варшава заборонила в'їзд в країну українським чиновникам, кому саме – невідомо. Крім того, польська сторона вказала Україні на ряд невирішених історичних питань.

Коментарі