У Львові лікар вимагав 250 доларів США від матері дитини-інваліда

Завершено досудове розслідування відносно лікаря Комунального закладу Львівська обласна дитяча клінічна лікарня ОХМАТДИТ.

Як повідомляє Depo.Львів за процесуального керівництва прокуратури Львівської області завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за підозрою лікаря дитячого ортопеда-травматолога Комунального закладу Львівська обласна дитяча клінічна лікарня ОХМАТДИТ у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 354 КК України (підкуп працівника підприємства, установи чи організації).

Нагадаємо, що лікар вимагав 250 доларів США від матері дитини за виготовлення та видачу консультативного висновку спеціаліста, необхідного для визнання лікарсько-консультативною комісією дитини інвалідом та оформлення медичного висновку про дитину-інваліда.

Зазначимо, що раніше Галицьким районним судом м. Львова підозрюваного відсторонено від займаної посади та обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 32 тис грн.

За вчинення вказаного злочину медичному працівнику загрожує покарання до 3 років позбавлення волі.

Коментарі