У Львові чоловік намагався повіситися на світлофорі

У Львові чоловік вирішив вкоротити собі просто на вулиці: він намагався повіситися на світлофорі. Про це повідомила прес-служба управління патрульної поліції у Львівській області. 

"На вулиці Городоцькій патрульні побачили біля світлофора скупчення людей і автомобіль, який стояв поперек. Не гаючи часу, вибігли з автомобіля і побачили жахливу ситуацію: громадяни знімали зі світлофора чоловіка, який висів на шнурку. Вони з допомогою запальнички перепалили мотузку та опустили його на землю", – йдеться в повідомленні.

Патрульні одразу розрізали мотузку на шиї та зрозуміли, що чоловік помирає: у нього слабшало дихання і серцебиття, закочувалися очі, він втрачав свідомість.

Перехожі та поліція врятували чоловіка, який хотів собі вкоротити віку

Перехожі та поліція врятували чоловіка, який хотів собі вкоротити віку Прямуючи на перезмінку у суботу, екіпаж 4 батальйону навіть не підозрював, що їхня зміна ще не закінчилася. Попереду було чи не найголовніше завдання за день – порятунок життя. На вулиці Городоцькій, патрульні побачили біля світлофору скупчення людей і автомобіль, який стояв поперек. Не гаючи часу, вибігли з автомобіля і побачили жахливу ситуацію: громадяни знімали із світлофора чоловіка, який висів на шнурку. Вони з допомогою запальнички перепалили мотузку та опустили його на землю. Інспектори одразу розрізали мотузку на шиї та зрозуміли, що чоловік помирає. Ні секунди не вагаючись почали надавати допомогу. У потерпілого слабшало дихання і серцебиття, закочувалися очі і він втрачав свідомість. Інспектор Володимир Пацій поклав його на бік та розкрив чоловікові рот і витягнув язик, який запав, а також блювотні маси з дихальних шляхів. Також, патрульні забігли до найближчої аптеки і взяли нашатирний спирт, відтак кілька разів приводили до свідомості чоловіка. До приїзду швидкої усі процедури довелося проводити кілька разів. Завдяки своєчасній допомозі чоловік залишився живим, дякуємо небайдужим громадянам, які не пройшли повз та негайно кинулися на допомогу, а також патрульним, які врятували чоловіка.#lvivpolice #патрульнаполіція

Posted by Патрульна поліція Львівської області on Esmaspäev, 14. jaanuar 2019

"Інспектор Володимир Пацій поклав його на бік та розкрив чоловікові рот і витягнув язик, який запав, а також блювотні маси з дихальних шляхів. Також патрульні забігли до найближчої аптеки та взяли нашатирний спирт, відтак кілька разів приводили до свідомості чоловіка. До приїзду "швидкої" усі процедури довелося проводити кілька разів", – розповіли у патрульній поліції.

У відомстві додали, що чоловік залишився живим.

Коментарі