У Львові чоловік намагався повіситися на світлофорі

У Львові чоловік вирішив вкоротити собі просто на вулиці: він намагався повіситися на світлофорі. Про це повідомила прес-служба управління патрульної поліції у Львівській області. 

"На вулиці Городоцькій патрульні побачили біля світлофора скупчення людей і автомобіль, який стояв поперек. Не гаючи часу, вибігли з автомобіля і побачили жахливу ситуацію: громадяни знімали зі світлофора чоловіка, який висів на шнурку. Вони з допомогою запальнички перепалили мотузку та опустили його на землю", – йдеться в повідомленні.

Патрульні одразу розрізали мотузку на шиї та зрозуміли, що чоловік помирає: у нього слабшало дихання і серцебиття, закочувалися очі, він втрачав свідомість.

"Інспектор Володимир Пацій поклав його на бік та розкрив чоловікові рот і витягнув язик, який запав, а також блювотні маси з дихальних шляхів. Також патрульні забігли до найближчої аптеки та взяли нашатирний спирт, відтак кілька разів приводили до свідомості чоловіка. До приїзду "швидкої" усі процедури довелося проводити кілька разів", – розповіли у патрульній поліції.

У відомстві додали, що чоловік залишився живим.

Коментарі