У Львові через спеку посеред вулиці померла людина – кількість жертв погодних умов зростає

Згубна спека продовжує збирати сумний "урожай" смертей в Україні. Стовпчики термометрів іноді перевалюють позначку за плюс сорок градусів. Люди похилого віку, особливо сердечники, не витримують цього. Однак від теплового удару, як розповідають медики, можуть звалитися прямо посеред вулиці навіть молоді та здорові люди.

Вчора, 3 серпня, через спеку у Львові раптово впав і помер пенсіонер, його тіло перехожі побачили по вулиці Пасічній, повідомляє "Діалог.UA". У чоловіка, за попередніми даними, були проблеми з серцем.

Також повідомлялося, що 2 серпня під час виконання обов'язків у Одесі на території Військово-медичного клінічного центру Південного регіону помер 55-річний начальник клініки амбулаторно-поліклінічної допомоги, полковник медичної служби Сергій Муртазаєв. Серцеву недостатність могла спровокувати аномальна спека.

Додамо, раптово стало зле 60-річній мешканці Луцька, вона їхала по своїх справах в тролейбусі. Жінка впала на підлогу в салоні транспортного засобу і померла.

Зауважимо, синоптики прогнозують спад спеки та зміну температури через кілька днів, з наступного тижня. За їх словами, на зміну пекельній спеці прийде похолодання та інші природні явища.

Коментарі