У Львівській ОДА стартував брифінг “Стоп Корупції”

В цей четвер, 27 вересня, у Львівській ОДА стартував масштабний брифінг, на якому зібралися близько тридцяти представників ГО "Стоп Корупції".

В рамках зустрічі було заплановано обговорення корупційних ризиків у Львівській області, а також бездіяльність можновладців та покривання злочинів.

"Хочу підкреслити, що проблема Львівщини дзеркальна відносно інших регіонів, зокрема Житомирщини. Чомусь так виходить, що до влади стають не ті люди і населення від цього страждає. Наприклад, мені відомо про випадок, коли вибори старости не відбулись і посаду обійняла людина, яку ніхто не обирав. Наслідки непідконтрольності можновладців громаді значні – розкрадання бюджету, роздача земель, корупційні схеми", – заявив громадський журналіст Олександр Ігнатьєв, який займається розслідуванням корупційних схем в Житомирській області.

Варто додати, що основна мета брифінгу – уникнути таких ситуацій у майбутньому, саме тому "Стоп Корупції" й ініціює подібні заходи.

Нагадаємо, сьогодні об'єднана команда "СтопКору" провела масштабний антикорупційний рейд у Львівській області. Під приціл громадських активістів потрапили органи місцевої влади, поліція та прокуратура. Основі питання – непрозора робота чиновників та бездіяльність правоохоронців.

Подробиці в матеріалі: "Корупціонери, тримайтесь! На Львівщині стартував масштабний антикорупційний рейд громадських активістів".

Коментарі