У Луцьку затримали молодиків, які хотіли здати на металолом відому пам’ятку

Поліція Луцька затримала двох парубків, які вирішили позбавити міста його родзинки. Йдеться про статуетку, яка була встановлена у центрі міста та яку називають "кликун".

Новину передає "Преса України".

У прес-службі патрульної поліції Волинської області повідомили про інцидент з відомою бронзовою статуеткою "кликун". Так, у Луцьку місцеві хлопці віком 15 та 16 років хотіли здати родзинку міста, яка знаходилась у самому центрі, на брухт.

Про інцидент поліції розповів очевидець, який помітив хлопців зі статуеткою у руках на вулиці Заводській. Зловмисники, спілкуючись з правоохоронцями, заявили, що "кликун" лежав на перехресті вулиць Лесі Українки-Сенаторки Левчанівської, тому вони його підібрали.

"Також при них був акумулятор, який, мовляв, їм віддав друг. Патрульні викликали батьків неповнолітніх та доставили всіх у міськвідділ, де передали слідчому", – розповіли у прес-службі поліції.

Також зазначається, що статуетка часто страждає від рук вандалів. До слова, у Києві почали з’являтися бронзові міні-скульптури. Їх почали встановлювати в рамках проекту "Шукай". Його мета – привернути увагу туристів та показати їм, а також жителям столиці, символи Києва. Як відомо, статуетки у Києві також намагались знищити вандали.

Коментарі