У Луцьку представник університету займався майнінгом криптовалюти

На Волині правоохоронці вилучили техніку для "видобутку" криптовалюти. Виявилось, що майнінгом займався один з представників університету Луцька. Відповідну техніку він розмістив у самому навчальному закладі.

Новину повідомляє прес-служба прокуратури Волині. Передає "Преса України".

У Луцькому національному технічному університеті пройшли обшуки. В результаті правоохоронці виявили та вилучили техніку для майнінгу криптовалюти. Як зазначається, один з працівників університету міг втрутитися у роботу комп'ютерів задля власного збагачення.

"У ході обшуку виявлено та вилучено комп'ютерну техніку, флеш-носії та інше обладнання, яке ймовірно використовувалося для майнингу криптовалюти й було встановлене в одному з приміщень навчального закладу", – зазначили у прокуратурі Волині.

Варто зазначити, що обшук був санкціонованим і проходив в ході розслідування кримінального провадження про несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин. Покарання такого правопорушення передбачене ч. 2 ст. 361 КК України.

До слова, правоохоронці також провели обшук вдома у ймовірного майнера. В результаті вони також знайшли техніку, яку зазвичай використовують для "видобутку" криптовалюти. Досудове розслідування триває.

Коментарі