Жінка з проблемами слуху поверталася до Луганська зі Станиці. На лінії розмежування з боку невизнаної республіки на неї звернули увагу бойовики.

Інцидент стався 13 липня. Людмила поверталася до окупованого Луганськ зі Станиці Луганської. За словами земляків, які проходили КППВ разом з нею, жінка чимось не сподобалася терористам, передає "Citi News". Родичам вдалося з'ясувати, що останній раз її бачили на КППВ, але додому вона не прийшла.

Люди розповіли, що її змусили все викладати з сумок, забрали телефон, тримали в спекотний полудень на сонці. Мешканка Луганська дійсно є інвалідом дитинства по слуху і в момент переходу КПВВ у неї сіли батарейки в слуховому апараті.

Родичі зниклої забили тривогу тільки на наступний день – вони сподівалися, що Людмила повернеться додому. У всіх офіційних інстанціях "народної республіки" їм відмовили в наданні інформації. Проте через добу на зв'язку з'явився телефон зниклої. Та спроби додзвонитися і написати повідомлення не увінчалися успіхом.

На СМС родичів приходили повідомлення нібито від Людмили Сурженко, але з грубими граматичними помилками, що було їй не властиво. Мати Людмили звернулася за допомогою до міжнародних гуманітарних організацій, що працюють на окупованих територіях.

Раніше повідомлялося: в Донецьку викрали бізнесмена, який підтримував "ДНР".

В "ДНР" підтвердили, що викрадений журналіст Станіслав Асєєв знаходиться у них в полоні.

Коментарі