У квартирі народного депутата Ірини Суслової невідомі перевернули все догори дригом – політик припускає, що це пов’язано з її антикорупційною діяльністю

Журналісти "СтопКору" зустрілися з постраждалою депутаткою та довідалися подробиці інциденту.

Ірина Суслова живе у Ворзелі, місті, яке у підпорядкуванні скандальної Ірпінської міської ради. Цей пристоличний регіон славиться корупційними схемами та численними махінаціями із землею.

Сама Ірина Суслова постійно воювала із цими схемами, намагалася протистояти незаконним забудовам та крадіжкам лісу.

Лише за свою каденцію у парламенті Ірина написала понад шістдесят депутатських запитів і понад дві тисячі звернень. За її ініціативи порушено зо тридцять кримінальних правопорушень, серед яких розслідування корупційних схем, до яких причетний колишній ректор Національного університету Державної податкової служби України – Петро Мельник.

Політкиня припускає, що в цій боротьбі і могла нажити собі ворогів. Окрім того, не виключає, що бедлам, який організували в її квартирі, не інакше як залякування з боку злочинців, яким Ірина перекрила дихання.

Колега Ірини Суслової по парламенту нардеп Ольга Червакова порівнює Приірпіння з кримінальним кублом, де відбувається зрощування влади криміналізованої і правоохоронних структур, тому права людей абсолютно незахищені.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом крадіжки. Утім не виокремлюють цього випадку, бо останнім часом у районі була ціла серія квартирних пограбувань.
Журналісти "СтопКору" мають іншу версію. У нас є підозра, хто і чому міг обнести квартиру борчині з корупцією. Для кого не писані закони країни та совісті, хто під страхом залишитися поза корупційною грою готовий піти на залякування та грабунок.

Гостроцікаві подробиці дивіться в ексклюзивному матеріалі "СтопКору" завтра о 20.00 на 5 каналі.

Коментарі