У Кривому Розі горе-батькам оголосили підозру в нарузі над тілом дитини

Скандал навколо дитбудинку сімейного типу Кудрявцевих, які проживають в Кривому Розі, розростається. Слідчі оголосили подружжю підозру в нарузі над тілом дитини: після смерті їх прийомної 6-річної доньки вони намагалися позбутися тіла.

Новину повідомляє "Преса України".

Згідно з результатами ДНК-експертизи, останки тіла, знайдені на початку червня у водоймі, з імовірністю 100% збігаються з біоматеріалом, який був узятий із зубної щітки 6-річної Аміни Менго.

Оскільки причина смерті дівчинки поки не встановлена, вбивство її прийомним батькам не інкримінують. Але слідство наполягає на тому, щоб їх взяли під варту. Клопотання про це передано в суд.

В ході слідства стало відомо, що Кудрявцеві ввечері 2 червня вивезли тіло дівчинки в Миколаївську область, спалили в тазу, а те, що залишилося, викинули у водойму.

Відзначимо, що дитячий будинок Кудрявцевих вважався зразковим. Подружжя виховувало трьох рідних дітей і п'ятеро прийомних. Аміну з братом вони усиновили п'ять років тому. На даний момент дитячий будинок закритий, а діти перебувають в реабілітаційному центрі.

Інші новини

Коментарі