У Краматорську злочинець отримав 7 років за зґвалтування дівчинки

У Краматорську чоловік без певного місця проживання отримав 7 років в'язниці за зґвалтування неповнолітньої дівчини.

Новину передає прес-служба прокуратури Донецької області.

Краматорський міський суд погодився з обґрунтованими доводами державного обвинувачення та визнав 40-річного чоловіка винним у зґвалтуванні 15-річної мешканки міста Краматорськ.

Подія сталася у ніч на 17 серпня 2016 року. Незнайомий чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, запропонував двом дівчатам, які відпочивали у центрі міста в компанії друзів, провести їх додому. Залишившись наодинці з однією із подруг, зловмисник потягнув її за руки до гаражів, де, застосовуючи фізичну силу, зґвалтував.

Дівчинці вдалося втекти від насильника та покликати на допомогу сусідів, які викликали правоохоронців. Підозрюваного – чоловіка без певного місця проживання було затримано та за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.152 (зґвалтування неповнолітньої) КК України, заарештовано.

У суді обвинувачений свою провину визнав частково, мотивуючи тим, що у статеві стосунки з неповнолітньою вступив за її добровільною згодою. Проте результатами експертиз, показами свідків та іншими вичерпними доказами, наведеними державним обвинуваченням, яке підтримувала Краматорська місцева прокуратура, його провину саме у зґвалтуванні дівчини доведено повністю.

Згідно із вироком суду, найближчі 7 років ґвалтівник проведе за ґратами.

Коментарі