У Козині на території державного заказника працює гольф-клуб — місцева влада умиває руки

Активісти "Стоп корупції" побували в Обухівській райдержадміністрації.

Під час зустрічі з головою Сергієм Неділько з'ясували, чому місцева влада мовчки споглядає за тим, як на території державного заказника "Козинський" процвітає гольф-клуб. Заклад працює з 2006 року, зареєстрований як громадська організація, а тому засновники не платять жодних податків зі своєї діяльності.

Сергій Неділько зазначив, що адміністрація району про гольф-клуб знає, однак нічого вдіяти не може. Доглядати за територією заказника самотужки не може, оскільки в бюджеті на це не передбачені кошти.

Окрім того, гольф-клубом займається обласна прокуратура, у відомстві по цій справі відкрили кілька кримінальних проваджень. Тим часом на полях, що їх прибрала до рук так звана громадська організація, тренуються поціновувачі цієї розваги.

А от журналістці "СтопКору" Альоні Логвіновій у задоволенні пограти відмовили, мовляв, вона не членкиня клубу. Також в адміністрації запевнили, що за свої послуги грошей не беруть.

Утім, ми з'ясуємо правду і дізнаємося, хто і кому дозволив грати в елітні ігри на території державного заказника "Козинський".

1 - копия 1

Інші новини

Коментарі