За належного процесуального керівництва Костянтинівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування кримінального провадження стосовно керівника приватного підприємства, який намагався незаконно збагатитися на ремонті житлового фонду.Встановлено, що у липні 2016 року директор будівельної фірми, що знаходиться у м. Костянтинівці,  шляхом внесення недостовірних відомостей до актів виконаних робіт з герметизації стиків зовнішніх стінових панелей житлових будинків завищив обсяги фактично виконаних робіт на суму майже 80 тис грн, про це повідомляє прес-служба пркуратури Донецької області.

В результаті порушення законодавства на рахунок підприємства незаконно зараховано вказані бюджетні кошти.

Дії обвинуваченого прокуратурою кваліфіковано за ч. 1 ст. 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) та ч.1 ст. 366 (службове підроблення) КК України. Під час досудового розслідування збитки, спричинені підприємством місцевому бюджету, відшкодовано у повному обсязі.

На даний час обвинувальний акт спрямовано до Костянтинівського міськрайонного суду для розгляду по суті.

Максимальне покарання за санкціями статей - обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Коментарі