У команді “СтопКору” поповнення – осередок на Житомирщині

Команда "Стоп корупції" відкрила осередок проекту в Олевському районі Житомирській області. Очолив представництво антикорупційного руху у регіоні Василь Гуржій.

"Приїхали в Олевськ відкривати осередок "Стоп корупції". І одразу перша перемога. Взагалі-то нам тут по вирубці ліса скаржились. Але це не єдина біда. Звернулись мешканці Кишинської громади. Ми зустріли їх прямо в полі. Там вони пасуть худобу. Земля пайова. Але рейдери вночі переорали пасовище. Народ викликав поліцію. Менти, по-іншому не назву, навіть не прийняли заяву. Типу ідіть розбирайтесь в суд. Я побачив простих порядних ошуканих людей. Земля для них – найдорожче. Її нахабно вкрали за мовчазної згоди влади.

Мерія (тут громада вже об'єднана) дала дозвіл на виготовлення технічної документації на людських паях. Якомусь "Агро смарт холдингу", про який тут ніколи не чули. Мер не встиг втекти. Схопили його на вулиці. Каже, я тут ні при чому, це район! Кажемо, ходімо до голови РДА. Прийшли. Всім табором. Голова району давай спихати на мера. Я, мовляв, чаї з цими інвесторами не ганяю. Це все мерія. Зрештою, зробили очну ставку чинушам. На очах у громади. Спустили з небес до народу.

Змусили при людях набрати цих інвесторів (якогось Олександра) і сказати, що вони злочинці. Що без згоди з людьми справа не буде робитися. Поліція, зрештою, прийняла заяву. І мер разом з головою РДА її підписали. Незаконні дії припинені. Землю людям буде повернуто. День прожитий не даремно. Працюємо далі", – написав координатор "Стоп корупції" Роман Бочкала.

Приїхали в Олевськ відкривати осередок "Стоп корупції". І одразу перша перемога. Взагалі-то нам тут по вирубці ліса...

Posted by Роман Бочкала on 18. oktoober 2017. a.

 

Коментарі