У КМДА не бачать перешкод для початку будівельних робіт на Осокорках

У Києві сьогодні, 4 січня, відбулась зустріч між інвесторами майбутнього ЖК «Патріотика на озерах» з главою юридичної служби департаменту містобудування та архітектури КМДА. На зустріч було також запрошено представників фонду фінансування будівництва – банку «Аркада» - йдеться у повідомленні на сторінці спільноти інвесторів у мережі Фейсбук.

У ході зустрічі обговорили юридичні питання, які стосуються поновлення тимчасово зупиненого будівництва. За словами голови юридичної служби департаменту містобудування та архітектури КМДА, жодних перешкод з боку міської влади бути не може – ні міська адміністрація, ні її департаменти, ні міський голова не мають повноважень на прийняття рішень щодо зупинки або поновлення будівництва за відсутності юридичних підстав заборони.

Чиновник також надав пояснення щодо висновків та протокольного рішення архітектурно-містобудівної ради, в якому напередодні відповідні фахівці та головний архітектор міста виклали свої зауваження щодо проекту майбутньої забудови житлового масиву. «Будь-які зауваження та пропозиції, ухвалені на засіданні архітектурно-містобудівної ради, мають виключно рекомендаційний характер та не є забороною на проведення будівельних робіт» – зазначив він.

Нагадаємо, 19 грудня проект забудови на Південних Осокорках, де невдовзі мають звести сучасний житловий комплекс «Патріотика на озерах», був представлений на Містобудівній раді. Компанія-забудовник представила детальний 3D макет майбутнього житлового комплексу «Патріотика на озерах». Головний архітектор столиці в цілому позитивно оцінив проект забудови та зазначив, що такого ще не робила жодна будівельна компанія – передав з місця події журналіст Артем Поліковський.

Коментарі