У Київраді депутата облили зеленкою перед голосуванням за екопарк на Осокорках

Обкидали яйцями, облили зеленкою та вдарили по голові. Так чоловіки в зеленій уніформі зустріли у Київраді депутата Сергія Гусовського. Напад скоїли у приміщенні столичної мерії перед голосуванням за екопарк Осокорки та розірвання інвестдоговору з компанією, що хоче побудувати ТРЦ на Поштовій. Про деталі інциденту повідомив прес-секретар політика Анфімов у своєму Фейсбуці. 

Зазначимо, питання благоустрою та розвитку соціальної інфраструктури на Південних Осокрках регулярно супроводжуються конфліктними ситуаціями, які провокують представники ГО «Екопарк Осокорки».

Активісти спільно з «Національним корпусом» та «Національними дружинами» нападають на будівельні майданчики, знищують будівельну техніку, зносять паркани. Під час своїх акцій так звані борці за екопарк на масиві застосовують фаєри, димові шашки. Під час останнього конфлікту заколотників затримала поліція.

Правоохоронці відкрили одразу два кримінальні провадження – через хуліганство, вчинене групою осіб та завдання матеріальних збитків. Зловмисникам за цими статтями «світить» до 5 років тюрми.

Коментарі