Спеціалізована антикорупційна прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно юридичної особи та ректора одного із університетів, який пропонував та надав хабар заступнику міністра освіти і науки України.

Про це повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури України.

Так, ректор одного із університетів запропонував та надав 10 тисяч доларів (близько 270 тис. грн) хабара заступнику міністра освіти і науки України за отримання навчальним закладом акредитації спеціальності та уникнення подальших перевірок організації навчального процесу.

Кримінальне провадження також розпочато та завершено відносно юридичної особи, в інтересах якої вчинено корупційне кримінальне правопорушення.

"За клопотаннями детективів Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури підозрюваному обрано запобіжний захід у виді домашнього арешту", — сказано у повідомленні.

З метою забезпечення можливої конфіскації на все майно підозрюваного накладено арешт.

Обвинувальний акт направлено до суду за ч.4 ст.369 КК України.

Повідомляється, що за висунутим обвинуваченням особі загрожує покарання у виді позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

Юридичній особі щодо якої здійснюється кримінальне провадження загрожує покарання у виді штрафу від 20 до 50 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 тис. грн до 850 тис. грн.).

Коментарі