У Києві розгромили намет однієї із партій та напали на жінок-агітаторів – кадри

24.01.2019 17:51

На старті виборчої кампанії ряд політиків заявляє про брудні технології з боку конкурентів і відверте використання провокаторів. У Києві відбувся напад відразу на два агітаційні намети партії "Народний фронт" Арсенія Яценюка. 

Таку інформацію в середу, 23 січня, опублікувала прес-служба політичного руху.

Згідно з наявною інформацією, намет біля станції метро "Палац спорту" розгромив невідомий чоловік, який поводився зухвало і діяв на очах у перехожих. Напад на жінок-агітаторів "Народного фронту" відбувся теж у центрі столиці, але на Хрещатику.

"Невстановлена ​​особа поводилася агресивно стосовно жінок-агітаторів", – йдеться в повідомленні прес-служби "НФ".

У партії такі дії трактують як свідчення використання брудних виборчих технологій. Напади, вчинені в один день, наводять партійців на думку, що вони зіткнулися не зі звичайними хуліганами, а зі спланованими провокаціями. Там сподіваються, що нападників знайдуть і вони відповідатимуть за всією суворістю закону.

Також в "НФ" закликали учасників виборчих перегонів не використовувати брудні методи. Тим часом виборча кампанія - 2019 набирає обертів. ЦВК зареєструвала 13 кандидатів у президенти України, чотири претенденти подали документи 23 січня.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X