У Києві п’яна компанія з неповнолітнім водієм влаштувала ДТП і намагалася втекти з місця події

Молода компанія провела весело час в кафе, потім сіла в машину і вирішила покататися по вечірньому Києву. Всі чотири пасажири були п'яні, в стані алкогольного сп'яніння за кермо сів і неповнолітній водій.

ДТП сталося в ніч на 6 листопада біля станції метро "Чернігівська", де неповнолітній "мажор" на Toyota RAV4 влетів у вантажний автомобіль МАN, передає "Діалог.UA".

Після зіткнення п'яна компанія спробувала втекти з місця ДТП, але патрульна поліція наздогнала винуватця зіткнення, скрутила його і одягла наручники. Далі почалося найцікавіше. Після того як з'ясувалося, кому саме належить авто, на місце ДТП недбайливого сина приїхав рятувати батько.

Знімки з місця ДТП з'явилися завдяки dtp.kiev.ua і виданню "Інформатор".

Батько спочатку відчитав свого сина, а потім спробував "все повирішувати" за гроші, маючи намір відкупитися, в тому числі, і від фотографів, які робили знімки. Коли зрозумів, що його маневр не пройшов, просто став погрожувати. У цьому йому намагався допомогти й пасажир Toyota з ознаками явного алкогольного сп'яніння.

Повідомляється, що розбиту Toyota RAV4 евакуатор забрав на штрафмайданчик, винуватця ДТП відпустили і передали батькові.

Нагадаємо, в Харкові місце загибелі шести осіб у ДТП на Сумській потопає в квітах, які люди приносять на місце трагедії щодня.

Коментарі