У Києві патрульні врятували двох малюків, яких батьки залишили без нагляду на кілька діб

Спочатку сусіди не звернули уваги на плач дітей, але коли на другий день один з малюків став кричати й кликати маму, мешканці викликали поліцію. Виявилося, що брат і сестричка в квартирі знаходяться самі вже дві доби поспіль.

Прес-служба Патрульної поліції України в Facebook повідомила, що НП сталася в будинку на вулиці Амвросія Бучми, передає "Діалог.UA".

"Одна з сусідок малюків розповіла, що діти і вчора плакали, але сусіди не звернули на це уваги. Але на наступний день сусіди почули, як хлопчик за дверима кличе маму", – сказано в повідомленні патрульних.

Коли на місце інциденту приїхали поліцейські, вони стали через двері спілкуватися з дітьми, малята були дуже голодним, вони просили їх забрати з квартири.

Правоохоронцям довелося зламувати замок, щоб звільнити наляканих 4-річного Микиту і 2-річну Вікторію. Діти були недоглянуті, їх передали медикам, а з батьками малюків вже працюють відповідні служби.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про жінку, яка кинула своїх маленьких дітей в квартирі в Києві і пішла гуляти. Діти пробули самі 9 днів, з їжі у їх було тільки кілька цукерок.

Однорічний син 20-річної матусі помер, його дворічна сестра разом з тілом брата сама провела в квартирі 3 дні.

Коментарі