У Києві на Осокорках сутички: охорона рейдерки Софієнко напала на учасників АТО

Охорона поплічниці режиму Януковича та відомої агрорейдерки Лесі Софієнко напала на учасників мирної акції. Бійці АТО, які вже місяць вимагають повернути захоплену родиною Софієнко землю у комунальну власність і зробити тут реабілітаційний центр для побратимів, намагались встановити банер із майбутнім закладом. 

У цей момент на них налетіла юрба молодиків, почали штовхати, обзивати та вимагати покинути територію. У результаті банер вирвали із землі. Учасники мирної акції викликали на місце патрульну поліцію та слідчо-оперативну групу.

Військові уже два тижні живуть на березі озера Зариваха на київських Осокорках. Раніше тут на береговій смузі КП «Київблагоустрій» демонтував незаконний паркан, яким родина Софієнко відгородила собі окремий вихід до водойми.

Додамо, що ветерани та воїни антитерористичної операції уже зареєстрували на сайті Київської міської ради петицію. Реабілітаційний центр хочуть збудувати на столичних Осокорках, на ділянці, яку окупували рейдери-поплічники Януковича, подружжя Софієнко-Пєхов. Військові закликають усіх небайдужих проголосувати за ініціативу.

Коментарі