У Карпатах лісники вбили рідкісну червонокнижну тварину

У Карпатах лісник Устеріцкого лісництва держпідприємства "Рахівське лісове державне господарство" разом зі своїм сином на полюванні застрелив рись, яка внесена в Червону книгу України. На наших теренах їх залишилося близько 350 особин.

Про це повідомляє журналістка Галина Плачинда. Фото того, як єгері хизуються своєю здобиччю, вона виклала у Facebook, повідомляє "Канал 24".

За її даними, застрелив тварину Микола Кабаль, який є сином лісника державного підприємства "Рахівське лісове державне господарство" Віктора Кабаля. За даними ZAXID.NET, останній є ще й голова районного товариства мисливців та рибалок "Говерла", а його син – заступник цього товариства.

Окрім того, активісти вказали на те, що окрім рисі, вони полювали і на тетерука, який також занесений до Червоної книги України.

Микола Кабаль та застрелена рись

У Державному агентстві лісових ресурсів вже відреагували на цю новину. На сайті вказано, що вони "ініціювали службове розслідування стосовно лісничого, про якого йдеться у публікації, і на цей час відсторонило його від виконання посадових обов'язків. У разі підтвердження інформації будуть вжиті відповідні заходи. Про результати розслідування буде повідомлено додатково".

Коментарі