У Кам’янець-Подільській школі аудит виявив багатомільйонну «діру»

Кам'янець-Подільський відомий на всю Україну своєю фортецею. Втім, нещодавно він став відомий і в іншому ракурсі – негативному. Один з депутатів на сесії обласної ради заявив: у місцевій школі-інтернаті перевірка державної аудиторської служби виявила численні порушення. Знімальна група «СтопКору» відвідала школу-«героїню» корупційних розбірок.

Школа-інтернат «Славутинка» є однією з найкращих у місті – недарма саме тут навчаються діти місцевої еліти. Учнів тут небагато, усього 367. Але бюджет у рази вищий від сусідніх шкіл. Якщо розглянути кошторис на минулий рік, то видно, що з місцевого бюджету на якісну освіту тутешньої малечі виділили аж 7 мільйонів гривень.

Але не все виявилося таким радісним. Місяць тому у школі провели планову перевірку. Ця перевірка не була спонтанною, це був плановий аудит за останні три роки, і він зафіксував «діру» у майже 4 мільйони гривень. Факт фіксації фінансових порушень підтверджує Анатолій Марциняк, начальник управління Держаудитслужби у Західному регіоні.

Більше про це дивіться у власному розслідуванні «Стоп Корупції»:

Коментарі