Новопризначений керівник управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради Василь Новачок розмістив на своїй сторінці у соцмережі світлину із некоректним закликом про здачу карти поляка.

Фото на Фейсбуці чиновника помітив голова хмельницького осередку "Стоп корупції" Артур Сторожук.

У висловлюваннях посадовця у мережі Інтернет активіст вбачає спробу розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

"На теренах Західної України відсоток етнічних поляків надзвичайно великий. Як і людей, що мають польські прізвища. І величезна кількість з них отримали карту поляка. Що давало право на безпроблемне відкриття візи (без збору непотрібних папірців), і найголовніше – на право безкоштовного навчання дітей в польських вишах, отримання ними європейської освіти (а не коштом нашого бюджету, з якого виділили 700000 грн на навчання дебільнуватих чиновників). А також таку картку отримала значна кількість українців за підробленими документами, переслідуючи ту ж мету, що і поляки.

Я знайомий з величезною кількістю етнічних поляків, що воювали або воюють на Сході, є патріотами (справжніми) України, є кадровими офіцерами, знаю поляків з України, які завели в Україну великі інвестиції з Польщі та ведуть тут бізнес на польських грошах, сплачують податки. І нічого поганого в тому, що людина поляк, я особисто не бачу. Але бачу проблему – державний чиновник розпалює міжнаціональну ворожнечу. До речі, той чиновник, який сам їздить на польській реєстрації.

Пане Василю, Ви ідіот?! Чи була польсько-українська війна 2017 року та це трофей?Дійсно, понабирали придурків за оголошенням", – написав голова хмельницького осередку "Стоп корупції" Артур Сторожук у соцмережі.

 

Коментарі