У Хмельницькому громада пікетує прокуратуру, ставши на захист підозрюваного в корупції чиновника

Розсошанська громада горою стала за свого голову.

Біля входу в облпрокуратуру представники Розсошанської об'єднаної територіальної громади вимагали залишити їх громаду та її очільника в спокої, повідомляє "Актуально".

В травні прокуратура області порушила справу проти голови громади Василя Дячка з приводу отримання хабаря в розмірі 20000 грн. Люди ж вважають, що справа сфабрикована від початку.

"Гроші, в отримані яких звинувачують голову, залишили в сільському магазині і попросили передати голові. Отримавши таку інформацію, голова запросив представників місцевої громади скласти Акт про подію для передачі правоохоронним органам, - розповідають учасники акції. - Разом з людьми він під'їхав до магазину, але там його вже чекали правоохоронці, які вимагали, щоб в приміщення зайшов тільки сам голова без супроводу людей."

Люди обурені, розуміючи, що таким чином іде тиск на всю громаду.

Василь Володимирович, розповідають розсошанці, особисто ініціював і об’єднав 5 сіл в одну громаду. Це було зроблено всупереч команди "зверху" про приєднання їхнього села до Гвардійського. Люди тоді підтримали його ініціативу і не прогадали.

За словами пікетувальників, розпочав цей конфлікт один з екс-депутатів Верховної Ради, котрий володіє землями навколо Ружичної та прилеглих сіл.

Люди прийшли до прокурорів захистити свою громаду і свого голову.

В Хмельницькій обласній прокуратурі, справу взяв під особистий контроль ний перший заступник прокурора області Сергій Ромась. Він зустрівся з представниками громади та пообіцяв, що за місяць розбереться в справі.

Коментарі