У Хмельницькому активісти вимагали від правоохоронців зупинити діяльність рейдерів Юрчишиних

Активісти "Стоп корупції" провели мітинг під стінами поліції Хмельницького та прокуратури області. Пікетувальники вимагали зупинити незаконну діяльність братів-бізнесменів Юрчишиних.

Подробиці повідомив журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

"Ми вимагали від прокуратури та поліції зупинити протиправний бізнес банди братів Юрчишиних та заґратувати поліцейських зі Старокостянтинова, причетних до незаконного арешту директора тамтешнього заводу "Строймастер". Окрім того, ми наполягали на ув'язненні депутата Хмельницької обласної ради В'ячеслава Антонюка та арбітражного керуючого Опанасенка, які спільно із братами Юрчишиними підробили біржову угоду про купівлю рейок. На підставі цього документу рейдери й провели демонтаж та вивезення рейок.

На нашу думку, банда Юрчишиних має усі ознаки організованого злочинного угрупування, про це ми поінформували правоохоронців Хмельницького та закликали їх до СБУ та ГПУ з вимогою створити міжвідомчу та міжобласну слідчо-оперетивні групи для розслідування злочинної діяльності Юрчишиних", – розповів деталі журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

З обласної прокуратури до активістів "Стоп корупції" жоден представник відомства не вийшов, а в міському управлінні поліції головний слідчий повідомив, що кримінальна справа щодо підробки біржової угоди має ознаки шахрайства, проте через складність усіх обставин найближчим часом справу не зможуть передати до суду.

Нагадаємо, раніше активісти "Стоп корупції" провели мітинг під стінами міської ради Хмільника та місцевого управління поліції. Мітингувальники вимагали від правоохоронців зупинити незаконну діяльність братів Юрчишиних та провести розслідування справ про напад з боку бізнесменів на журналістів проекту.

Коментарі