У Херсонській області 67% шкіл і садочків не готові до навчання

На Херсонщині в 67% шкіл і дитячих садків виявлені грубі порушення вимог санітарного законодавства. Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби у Херсонській області, передає УНН.

Зазначається, що фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області брали участь у комісійних перевірках стосовно визначення стану готовності дитячих навчальних закладів до початку роботи у 2017/2018 навчальному році, створених у кожному районі та місті області органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

"Охоплено комісійними обстеженнями 820 закладів з 903, що складає 90,8%. Виявлені грубі порушення вимог санітарного законодавства у 549 закладах (67%)", – йдеться у повідомленні.

В результаті перевірок встановлено, що практично в усіх районах області є зауваження стосовно не завершення робіт по проведенню поточних ремонтів у приміщеннях, в частині закладів існує потреба проведення капітального та поточного ремонту будівель, покрівлі, приміщень спортзалів, харчоблоків, заміни вікон, ремонту або реконструкції водопровідних та каналізаційних мереж, підведення проточної холодної води, укомплектування закладів медичними працівниками, необхідність заміни технологічного та холодильного обладнання тощо.

Окремою проблемою постає перевантаженість дитячих дошкільних закладів.

"За результатами обстежень закладів керівникам закладів надані пропозиції (приписи, розпорядження) про усунення виявлених порушень", – зазначили у Держпроді.

Нагадаємо, у Дніпрі санітарні паспорти перед початком навчального року не отримала третина шкіл.

Також на Миколаївщині близько 30% шкіл не отримали дозвіл на роботу.

Інші новини

Коментарі