У херсонських школах продовжили карантин

Херсоні поріг захворюваності грипом і простудними захворюваннями залишається високим. У зв'язку з цим було прийнято рішення продовжити карантин у школах до 3 березня включно. Подальші рішення з приводу виходу дітей у школи будуть вирішувати після цієї дати.

Новину передає "Преса України".

Херсонські школи не працюватимуть до 3 березня, а не до 27 лютого. Про це стало відомо під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки.

"У Херсонській області на грип та ГРВІ захворіли 6820 осіб. Зростання темпу приросту відбувається за рахунок дітей шкільного віку – на 22%", – повідомили в обласній санітарно-епідеміологічній службі Херсона.

Відзначимо, з початку цього року карантин у школах України тривав незвично довго. Так, у Сумах учні вийдуть до своїх шкіл також 3 березня, а в Ужгороді через загострення епідемічної ситуації в місті школярі сидітимуть вдома до 5 березня.

Тим часом у Рівному і Кропивницькому школярі вже сіли за свої парти. Через епідемію грипу діти пропустили майже 20 днів навчання.

Додамо, медики закликали українців вживати більше корисної їжі та займатися спортом. Це, за їхніми словами, найкраща профілактика для будь-яких захворювань, адже віруси не чіпляються, якщо імунітет хороших.

Коментарі