У Херсоні поліція затримала військового капелана: громадськість готова заступитися за священика

Капелан зник при загадкових обставинах. Поліцейські його запросили нібито на впізнання загиблого в АТО бійця, але додому священик більше не повернувся.

У Херсоні жителі міста влаштовували акцію протесту біля будівлі поліцейського управління. Люди стурбовані таємничим зникненням місцевого священика отця Ігоря.

Його запросили для впізнання загиблого на Донбасі військовослужбовця, але затримали та, як стверджують місцеві жителі, етапували до Львова, передає місцеве видання "ПІК".

Автомобіль військового капелана до сих пір знаходиться на парковці біля обласного управління поліції, а господар безслідно пропав. Громадські працівники зібралися на мітинг біля управління, після чого до них вийшов начальник кримінальної поліції Микола Цап.

Він повідомив, що отця Ігоря Петренка переправили до Львова. І додав, що затримання, імовірно, пов'язано з тим, що капелан був одним з учасників прориву через кордон опозиційного політика Міхеіла Саакашвілі.

Пізніше стало відомо, що в Херсоні за таким же підозрою було затримано учасника АТО Павла Петиша.

Капелан Ігор Петренко став відомим після того, як побував в полоні у бойовиків "ДНР", але його обміняли на священнослужителя РПЦ Московського патріархату, якого українська сторона звинувачувала в допомозі терористам.

Раніше повідомлялося: соратники Саакашвілі прокоментували нічне зникнення політика з готелю у Львові.

Інші новини

Коментарі