У Харкові група людей розтрощила знімальний майданчик російсько-української компанії

У Харкові група людей розгромила знімальний майданчик серіалу "За законами воєнного часу". На місці події активісти розкидали фотографії українців.

Новину передає "Преса України".

У вівторок, 28 листопада, у Харкові близько 30 активістів "Національного корпусу" перервали роботу знімальної групи російсько-української компанії "Star Media". Вони розгромили знімальний майданчик, де знімали серіал "За законами воєнного часу". А саме на території НТУ "Харківський політехнічний інститут".

За словами правоохоронців, націоналісти розкидали декорації, а макети радянських зірок віднесли до будівлі консульства Росії. Крім того, активісти розкидали на місці події фотографії українців, які загинули від голоду або були закатовані співробітниками НКВС. Таким чином учасники акції хотіли звернути увагу на те, що серіал "є пропагандою ідей СРСР та прославляє НКВС".

Раніше у "Національному корпусі" попереджали продакшин-компанію про необхідність припинити зйомки.

"Ми провели цю акцію, тому що нам сказали, що фільм продовжують знімати, попри те, що ректор нас запевнив, що зйомки припиняться. Я думаю, що тепер правоохоронні органи звернуть увагу на цей серіал. Якщо ні, то ми будемо продовжувати блокувати його зйомки", – заявив Микуленко, прес-секретар харківського відділення партії.

За попередніми даними, в ході акції ніхто не постраждав, не дивлячись на те, що правоохоронці використали сльозогінний газ.

Коментарі