У Харкові директор інституту брав хабарі за допуск до захисту диплому

Прокуратура Харківської області передала до суду справу директора-хабарника вишу, який брав гроші за допуск до захисту диплому.

Як повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області, про це розповів керівник місцевої прокуратури Володимир Купріянов.

За його даними, у лютому поточного року до прокуратури звернувся студент з заявою про те, що директор одного з харківських вишів вимагає кошти за допуск до захисту диплома.

Хлопець розповів, що для того, щоб здати дипломну роботу для подальшого її захисту, необхідно отримати підпис від директора інституту. Однак, коли студент 6-го курсу звернувся за підписом, керівник повідомив, що візує допуск до захисту диплома лише після наявності квитанції про добровільний внесок до фонду випускників.

Сума внеску становила 1 тис. грн. Під час огляду кабінету директора інституту співробітники СБУ та прокуратури виявили близько 100 квитанцій про сплату до фонду.

Прокуратура скерувала до Московського районного суду Харкова обвинувальний акт за ч. 3 ст. 368 КК України. Максимальна санкція статті передбачає 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Коментарі