У хабарництві підозрюють 19 військовослужбовців Краматорського прикордонного закону

Близько 19 військовослужбовців Краматорського прикордонного закону підозрюються в організації схеми вимагання хабарів на пунктах пропуску "Майорськ" і "Зайцеве".

Кількох їхніх начальників учора пов'язали на хабарі, під час брифінгу повідомив заступник голови Держприкордонслужби Олег Слободян.

"У поле зору під час оперативних заходів потрапили 19 військовослужбовців. Під час досудового розслідування встановлено, що військовослужбовці Краматорського прикордонного загону спільно з місцевими мешканцями налагодили схему вимагання неправомірної вигоди від водіїв на пунктах пропуску "Майорськ" і "Зайцеве".

За його словами, 31 травня, з ініціативи керівництва відомства, в рамках кримінального провадження, порушеного Держприкордонслужбою, співробітники оперативно-розшукових підрозділів відомства та внутрішньої і власної безпеки із залученням працівників військової прокуратури та СБУ затримали під час передачі неправомірної вигоди у сумі 45 тис. грн керівника відділу прикордонної служби "Бахмут" Краматорського загону, його заступника та ще одного офіцера.

Під подальшого досудового розслідування та обшуків ще у 5 військовослужбовців виявили значні суми коштів. Наразі тривають слідчі дії.

Коментарі