У Гурзуфі активізувалися окупанти – привезли БТРи

Жителі анексованого Криму заявили, що окупанти активізувалися у Гурзуфі. Після того, як вони оголосили про знесення 300 приватних будинків, у колись популярне серед туристів селище завезли БТРи. 

Новину передає "Преса України".

Блогер "Кримський бандерівець" повідомив, що окупаційна влада Криму продовжує "радувати" жителів Гурзуфа. За його словами, у селищі міського типу були помічені БТРи.

"У жителів Гурзуфа окупанти спочатку відібрали море, потім обнесли населений пункт високим бетонним парканом, потім позбавили людей землі та будинків, а тепер пригнали БТРи", – написав він.

У Мережі подію активно коментують. Зокрема, інтернет-користувачі порадили кримчанам "насолоджуватись Рускім міром" і не скиглити, коли він забере все, що тільки можна.

"Навіщо кримчанам море? Вам свіженьких скрепів підвезли .... на БТРах!" – додали у коментарях.

Крім того, стало відомо, що кримчани почали помічати у небі яскраві об'єкти, які переливаються різними кольорами. Вони припустили, що окупанти проводять чергові військово-терористичні навчання.

Як повідомлялось раніше, окупанти заявили, що у Гурзуфі буде реалізований так званий план реконструкції "Артеку". Він передбачає знесення майже 300 приватних будинків. Кримчани припустили, що цим можна пояснити появу БТРів у Гурзуфі. За словами жителів селища міського типу, скоріш за все, їх хочуть залякати.

Коментарі